28 Липня, 2023 р., 15:02
інформаційні та консультаційні послуги пов′язані із зайнятістю; індивідуальні профінформаційні та профконсультаційні послуги; профдіагностичні консультації та психологічну підтримку; участь у семінарах, ярмарках-вакансій, зустрічах з роботодавцями; професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації з урахуванням потреб підприємств, організацій та установ регіону; пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі залучення до суспільно корисних, громадських або інших робіт тимчасового характеру; інформаційні та консультаційні послуги щодо можливості отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу за проєктом «єРобота»; отримання ваучера на перепідготовку за робітничою професією; підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; підготовку на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) та наукового рівня вищої освіти); спеціалізацію та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями за відсутності підходящої роботи на момент звернення до служби зайнятості.
25 Липня, 2023 р., 15:01
Відтепер з метою посилення адресності, зокрема:
24 Липня, 2023 р., 13:24
Законодавство передбачає таку можливість. Медичний висновок категорії “Догляд за дитиною у разі хвороби особи, яка доглядає за дитиною” формується лікуючим лікарем на період лікування пацієнта на підставі медичного запису про того, хто фактично здійснюватиме догляд за дитиною віком до 3 років, та висновку про тимчасову непрацездатність особи, яка здійснюватиме такий догляд (п.6 розділу 2 Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України 01.06.2021 № 1066).
24 Липня, 2023 р., 13:22
Кількість членів домогосподарства визначається на початок місяця, з якого призначається житлова субсидія (п. 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 „Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”).
24 Липня, 2023 р., 11:19
Суми сплачених страхових внесків в межах максимальної величини (22 110 грн за місяць, тобто 22% від 15 мінімальних зарплат) зараховуються за той місяць, у якому надійшли на рахунок Пенсійного фонду України.
24 Липня, 2023 р., 09:17
Особам, які здійснили поховання пенсіонера, виплачується допомога на поховання.
24 Липня, 2023 р., 08:14
Для призначення житлової субсидії надаються заява та декларація (за встановленими формами).