Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Відповідно до рішення виконкому Михайлюцької сільської ради від 30 березня №11 створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги -це об’єднання спеціалістів, що надають екстренну та планову соціально-психологічну дапамогу потерпілим від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, в тому числі дітям.

Якщо ви зазнали насильства або стали свідком насильства - НЕ МОВЧІТЬ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ ПО ДОПОМОГУ!

Телефон для виклику (консультації) мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі:

Графік роботи мобільної бригади

на території Михайлюцької сільської ради

З понеділка по четвер - з 08:00 до 17:00

п'ятниця - з 08:00 до 15:45 год

Прийом заяв від осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі здійснюються у Михайлюцькій сільській раді за адресою:  Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. Михайлючка, вул. Мазунова, 44а.

У вихідні, святкові та неробочі дні та години постраждалі від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі можуть звернутися за допомогою, зателефонувавши до чергової частини Шепетівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за телефоном 102.

МИХАЙЛЮЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Про створення мобільної бригади

соціально-психологічної допомоги

особам, які постраждали від

домашнього насильства та/або

насильства за ознакою статі

Відповідно пункту 20, частини 4, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 14 Закону України  «Про запобігання та протидію домашньому насильству», частини 2 статті 13-2 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 654, з метою надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб, на території Михайлюцької сільської територіальної громади Шепетівського району Хмельницької області, Виконавчий комітет Михайлюцької сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Створити при виконавчому комітеті Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
  2. Затвердити Положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі виконавчого комітету Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області згідно з додатком 1.
  3. Затвердити склад мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі виконавчого комітету Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області згідно з додатком 2.
  4. Призначити керівником мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі виконавчого комітет Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької у області заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                      Богдан КНИШ

с. Михайлючка

30 березня 2021 року № 11

Додаток 1