Проєкти рішень чергової 17 сесії Михайлюцької сільської ради VIII скликання

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

1. Про затвердження  структури та чисельності апарату Михайлюцької сільської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів сільської ради;
  1. Про затвердження  сільського бюджету на 2022 рік;

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

1. Про затвердження Положення про відділ з питань діяльності правоохоронних  органів, оборонної, мобілізаційної роботи та  цивільного захисту населення Михайлюцької сільської ради:
  1. Про угоду між Михайлюцькою та Судилківською сільськими радами.

6.Про розгляд  листа Шепетівського РСЛП.

7.Про припинення права користування земельною ділянкою.

8.Про внесення змін до договору оренди.

9.Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

10.Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок та   надання  земельних ділянок у власність громадянам.

11.Про  затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

12.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості).

13Про припинення договору оренди земельної ділянки.

14.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15.Про внесення змін до рішення сесії сільської ради: від 22.07.2021р.№18.