Подбай про свою безпеку

03 Липня, 2023 р., 08:40
Попри міжнародний нагляд за роботою Запорізької атомної електростанції в Енергодарі, краще бути готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій, зокрема і пов’язаних з поширенням радіації.
03 Липня, 2023 р., 08:30
Яку небезпеку несуть аварії на атомних станціях?
03 Липня, 2023 р., 08:20
Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням.
15 Травня, 2023 р., 12:52
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України-Міністра економіки України від 05.04.2023 № 8953/1/1-23, підготувало відеоматеріали Мінреінтеграції з інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами для розповсюдження з використанням наявних засобів у громадському транспорті (міському, міжміському, регіональному) та інших цифрових носіях аудіовізуальної інформації.
15 Березня, 2023 р., 17:04
На Хмельниччині облаштовано понад 800 укриттів на випадок надзвичайної ситуації
22 Серпня, 2022 р., 17:17
З метою збереження психічного здоров’я українців під час війни організовано надання кваліфікованої дистанційної психологічної допомоги при панічних атаках.
18 Лютого, 2022 р., 12:54
 Причиною багатьох вибухів на території України є боєприпаси, що залишилися з часів Великої Вітчизняної війни та сучасні боєприпаси (далі - вибухонебезпечні предмети).
18 Лютого, 2022 р., 12:52
Шановні громадяни! У зв'язку з загостренням ситуації у Донецькій та Луганській областях, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв під час новорічних свят.