26 Квітня, 2024 р., 08:32
З нагоди Всесвітнього тижня імунізації, який проводиться щорічно 24-30 квітня, фахівцями Шепетівського районного відділу ДУ “Хмельницький ОЦКПХ МОЗ” спільно з КП “КНП Шепетівський ЦПМСД” планується проведення просвітницького заходу серед населення.  Його мета — нагадати про важливість щеплень та роз’яснити людям як вакцини захищають організм від важких інфекційних хвороб, особливо для дітей. Також буде можливість отримати консультацію сімейного лікаря, визначити рівень цукру у крові, виміряти артеріальний тиск, вирахувати індекс маси тіла, протестуватися на вірусні гепатити та ВІЛ, пройти електрокардіографію.
22 Квітня, 2024 р., 12:19
  У третій декаді квітня ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” традиційно долучається до заходів у рамках Всесвітнього, Європейського та Українського тижнів імунізації. На Хмельниччини усе заплановане цьогоріч проходить під гаслом “Вакциновані - захищені!”.
10 Квітня, 2024 р., 14:40
      З настанням весни на споживчому ринку з’являється все більше ранньої овочевої та фруктової продукції. Проте перша парникова зелень і овочі можуть призвести до важких отруєнь через перенасичення організму пестицидами та нітратами, що містяться у певних кількостях в овочах, фруктах, вирощених у «прискореному режимі».
10 Квітня, 2024 р., 13:23
З давніх-давен відомо, що питна вода є одним з надзвичайно важливих чинників здоров’я населення. Однією з вагомих проблем суспільства у сфері громадського здоров’я  є забезпечення населення якісною та безпечною питною водою.   Проблема безпеки питної води ніколи не втрачає актуальності (особливо для сільської місцевості) не тільки в силу постійного впливу її на організм людини, а й через забруднення джерел водопостачання, яке не припиняється через інтенсифікацію антропогенної діяльності. Рівень охорони навколишнього середовища, на жаль, не дозволяє відчутно зменшити негативний вплив на водні ресурси країни.
07 Квітня, 2024 р., 10:06
“Потурбуйся про власне здоров’я” — такий девіз Міністерство охорони здоров'я України визначило для цьогорічного Всесвітнього дня здоров’я. Кожен з нас має пам’ятати, що найцінніше у житті людини — її здоров’я. І не варто відкладати турботу про себе на більш пізні терміни — “коли буду мати час” або “коли закінчиться війна”. Адже дешевше профілактувати хвороби, аніж потім їх лікувати. Найперше, на виникнення хвороб негативно впливає наш спосіб життя та звички.
08 Лютого, 2024 р., 14:00
На жаль, рак посідає одне з чільних місць серед причин смертності українців.
01 Лютого, 2024 р., 14:24
Війна, скупчення людей, підвищений ризик отримати травму/поранення – все це збільшує можливість інфікуватись та є додатковою причиною не пропускати планові щеплення як дітям, так і дорослим!
01 Лютого, 2024 р., 13:15
Впродовж січня-березня 2024 року у Шепетівському районі Хмельниччини відбудеться серія виїзних профілактичних заходів для дітей та дорослих “Подбай про себе!”.
29 Грудня, 2023 р., 12:35
Це не зовсім так. Тривалий патологічний стрес негативно впливає на всі системи нашого організму, і серце та мозок — не виняток. Однак стрес є лише одним із факторів ризику серцево-судинних захворювань. І точно не головним.
27 Грудня, 2023 р., 14:33
Так, хірург дійсно може врятувати життя при інфаркті або ж допомогти знизити інтенсивність нападів при стенокардії. Однак, хвороба буде прогресувати далі, адже сучасна кардіологія — не панацея. І жодна операція не зможе повністю відновити здоров’я.