Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області

19 Червня, 2024 р., 14:06
Пенсійний фонд України разом з Міністерством у справах ветеранів України реалізував експериментальний проєкт, який спрощує ветеранам війни, а також їхнім родинам процес звернення за житловою пільгою. З червня спрощену заяву можна подати на вебпорталі електронних послуг Фонду.
19 Червня, 2024 р., 14:04
В Україні вже рік діє експериментальний проєкт, завдяки якому звернутися за житловою субсидією стало простіше: 13 червня 2023 року було ухвалено постанову Уряду № 601 “Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.
19 Червня, 2024 р., 12:02
Пенсійний фонд України поінформував отримувачів житлових субсидії та пільг, які станом на 24 лютого 2022 році проживали або проживають на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій та з початку повномасштабної агресії не звертались за перепризначенням субсидії або пільги, про необхідність подати нову заяву для продовження отримання виплат.
19 Червня, 2024 р., 11:57
14 червня на знак вдячності людям, які добровільно віддають свою кров для збереження життя інших, відзначався Всесвітній день донора крові.
19 Червня, 2024 р., 11:52
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє про добір кандидатів на посади державної служби категорій «Б» та «В»:
11 Червня, 2024 р., 10:11
(Інтерв’ю начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Олександра Крупи)
29 Травня, 2024 р., 19:10
Щоб ідентифікацію могли пройти пенсіонери з різними можливостями доступності до послуг, передбачено кілька способів ідентифікації, зокрема дистанційних.