18 Травня, 2023 р., 09:32
18 травня в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки. Це поки неофіційне свято, а історія його появи абсолютно випадкова.
14 Травня, 2023 р., 07:42
У більшості країн світу, у тому числі і в Україні, свято відзначається у другу неділю травня. 2023 року День матері святкується 14 травня.
09 Травня, 2023 р., 11:08
Україна вперше за двадцять років долучиться до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.
09 Травня, 2023 р., 09:10
У січні-квітні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 11,4 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 1484 роботодавці. В базі даних Хмельницької ОСЗ  налічувалось 5,3 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці у вакансіях - 9313 грн.
08 Травня, 2023 р., 13:00
Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
03 Травня, 2023 р., 13:03
З початку року майже 1,5 тисячі роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. Популярними залишаються професії у сферах торгівлі і послуг, транспорту, сільського господарства та переробної промисловості.
01 Травня, 2023 р., 09:05
Святкування є знаком пам’яті про робітничі протести в Чикаго, які почалися 1 травня 1886 року. Того дня сотні тисяч робітників найбільших промислових центрів США вимагали впровадження 8-годинного робочого дня та збільшення заробітної плати.
26 Квітня, 2023 р., 08:26
Сьогодні, 26 квітня, в Україні відзначають День пам’яті Чорнобильської трагедії. У цей день згадують найбільшу техногенну катастрофу та вшановують героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених та лікарів, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
21 Квітня, 2023 р., 14:18
Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.