27 Березня, 2024 р., 09:02
Вже багато років Хмельницька філія AT «Укртелеком» забезпечує надійність зв’язку та передачі інформації по території області. На її обслуговуванні перебувають як абонентські лінії, котрі з’єднують окремо взяті оселі, так і магістральні лінії державного значення, що єднають мешканців України з усім світом.
25 Березня, 2024 р., 11:12
На виконання ухвали Хмельницького окружного адміністративного суду від 14.03.2024 року, інформуємо про відкриття провадження в адміністративній справі № 688/426/24 за позовом Собченка Валерія Леонідовича до Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області про визнання незаконним та скасування рішення Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області № 19 від 08.08.2023 Михайлюцької сільської ради 38 сесії восьмого скликання.
15 Лютого, 2024 р., 14:00
ШЕПЕТІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО 30849940 інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.