29 Червня, 2022 р., 14:31
Указом Президента України Володимира Зеленського від 16 березня 2022 року № 143/2022 започатковано проведення щоденно о 09 годині 00 хвилин за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
23 Червня, 2022 р., 15:13
Дім Молитви, що розташований у селі Михайлючка (вул.. Декабристів, 13), запрошує Вас у неділю, 26 червня 2022 року, на 10 год. відвідати богослужіння.
08 Червня, 2022 р., 14:10
Михайлюцька сільська рада Шепетівського району Хмельницької області повідомляє про оприлюднення Детального плану території під розташування промислових потужностей для діючого підприємства з переробки корисних копалин, на земельній ділянці кадастровий № 6825584600:07:021:0106 загальною площею 39,3 га за межами с. Михайлючка на території Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області.