Проєкти рішень 36 сесії Михайлюцької сільської ради VIII скликання

ПОРЯДОК    ДЕННИЙ:

1.Про продовження  здійснення  повноважень   Михайлюцького сільського голови  секретарем сільської ради  Домбровською   Зоєю  Анатоліївною.

2. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Михайлюцької територіальної громади за І кв.  2023 рік.

Пояснювальна записка

Додатки 1-4

3.Про внесення змін до рішення сесії №8 від 22.12.2022 року « Про затвердження Програми підтримки медицини на території Михайлюцької сільської територіальної громади на 2023 рік».

4.Про затвердження Програми «Територіальна оборона на 2023 рік».

Програма «Територіальна оборона на 2023 рік»

Потреба у видатках

(НЕ ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ В ЗВЯЗКУ З ВІЙСЬКОВИМ СТАНОМ)

5.Про внесення змін до структури апарату Михайлюцької  сільської ради  та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів  та штатного розпису Михайлюцької сільської  ради.

6.Про внесення змін до бюджету на 2023 рік.

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

7.Про затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості).

9.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для встановлення  земельних сервітутів на земельні ділянки та укладання договору.

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

11.Про надання дозволу ТОВ «Поліські аграрні традиції» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (невитебуваних паїв) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

12.Про надання дозволу про перенесення «Музею села Хутір» з КО «Хутірський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад» Шепетівської районної ради Хмельницької області, в результаті  його ліквідації, в Корчицький ліцей Михайлюцької сільської ради.

13.Про клопотання  щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

14.Різне.