01 Лютого, 2024 р., 15:01
Метою Мінсоцполітики є забезпечення дієвої підтримки для внутрішньо переміщених осіб, які змушені були залишити власні домівки. Політика щодо підтримки ВПО спрямована на те, аби:
11 Січня, 2024 р., 12:33
Громадською організацією «Академія успіху» реалізується проект «Програмна підтримка діяльності МСП та розвиток підприємницьких навичок ВПО» в межах проекту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.
10 Жовтня, 2023 р., 15:03
З 12 жовтня 2023 року в приміщенні Михайлюцької сільської ради буде проводитись видача гуманітарної допомоги у вигляду вживаного дитячого та дорослого одягу та взуття.
14 Вересня, 2023 р., 08:19
Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО) на новому місці.
10 Вересня, 2023 р., 18:34
В рамках реалізації грантового проєкту «Консультаційний хаб для внутрішньо переміщених осіб «Допомога поруч»» Юридична клініка Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова надає безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам. Щоб отримати правову допомогу, внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутись (на вибір) : 1) за телефоном +38068441059 2) на ел. пошту: uk@univer.km.ua, або 3) за адресою м. Хмельницький, вул. Володимирська, 77. Впровадження цього проєкту стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».
25 Липня, 2023 р., 15:01
Відтепер з метою посилення адресності, зокрема:
18 Травня, 2023 р., 11:18
Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні переселенців на новому місці. Зверніть увагу, щоб скористатися деякими послугами, не обов’язково реєструватися в центрі зайнятості. Це, зокрема - підбір роботи, профорієнтаційні послуги, отримання ваучера на навчання тощо.
18 Травня, 2023 р., 11:07
Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання державної грошової допомоги на ремонт житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Даний порядок передбачає надання громадянам, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, державної допомоги на поточний ремонт житла.