Шепетівське РУ ДПСС інформує

14 Вересня, 2021 р., 14:27
Для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території району, створення ефективного контролю за станом тварин, ранню діагностику, лікування та профілактику інфекційних, внутрішніх незаразних, акушерських, гінекологічних і хірургічних хвороб тварин, з метою якісної організації протиепізоотичних заходів для спеціалістів державних установ ветеринарної медицини району проведено навчання  по комплексу обов’язкових осінніх протиепізоотичних, лабораторно-діагностичних заходів з дотриманням правил біологічної безпеки та вжиттям заходів щодо недопущення розповсюдження гостроінфекційних хвороб, який розпочинається з 15 вересня 2021 року.
08 Вересня, 2021 р., 13:50
Коронавірус наступає не лише в Україні, але й на Хмельниччині. Про це свідчить статистичний аналіз захворюваності на COVID-19 за літній період 2021 року. На Шепетівщині в червні виявлено 23 випадки хвороби, в липні – 3 випадки, а в серпні 36 випадків, що, в порівнянні з попереднім місяцем, в 12(!) разів більше. Станом на 8 вересня, в поточному місяці уже 27 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.
17 Червня, 2021 р., 10:57
Доброму господарю на замітку!