Шепетівське РУ ДПСС інформує

07 Червня, 2022 р., 12:42
З настанням тепла в лісах з’явилися кліщі, які переносять безліч небезпечних захворювань. Зустріти цих комах можна в будь-якому місці, де є дерева або висока трава. Тому перед прогулянкою потрібно убезпечити себе від небажаної зустрічі.
10 Травня, 2022 р., 14:58
В даний час вся увага серед населення зосереджена на протистоянні зі збройною агресією окупантів, тому інші, не менш небезпечні виклики для здоров'я відійшли на другий план.
04 Травня, 2022 р., 12:30
28 квітня 2022 року в с. Хутір Шепетівського району в одному із дворогосподарств захворіла собака з явними ознаками сказу, при цьому нанесла покус дитині. Результат лабораторного
23 Лютого, 2022 р., 15:04
21 лютого 2022 року на прохання мешканців с. Сошки Шепетівського району був здійснений виїзд спеціалістами Шепетівської районної державної лікарні ветеринарної медицини на водойму даного населеного пункту. Зі слів людей напередодні, близько 15 години зі сторони ставка пролунали постріли, також на камері відеоспостереження були зафіксовані 2 автомобіля. Невідомі особи стріляли по парі лебедів, які мешкали на даному ставку. Поцілили в одного. Поранений лебідь був в крижаній пастці, бився крилами об лід, він не міг самостійно пливти, баланс був втрачений. На щастя він вибрався на відкриту воду і хвилями його принесло до берега.
03 Лютого, 2022 р., 13:07
       В грудні 2021 року та січні 2022 року в Чернівецькій області виявлено нові випадки спалаху африканської чуми свиней.
24 Січня, 2022 р., 10:57
За визначенням тлумачного словника, ла?зня (баня) – це спеціально обладнане приміщення для миття тіла з одночасною дією води і пари або гарячого повітря. Останніми роками лазні втратили своє безпосереднє призначення, а відвідування приватних бань або саун стало одним із популярних способів відпочинку та проведення дозвілля, особливо серед молоді.
29 Грудня, 2021 р., 11:40
Звичайно, жоден святковий стіл не обходиться без традиційного олів’є, але майонези і кетчупи можна замінити на домашні соуси, вони теж досить жирні і поживні, проте, без хімії. Експерти рекомендують не ставити на стіл копченості та консерви всіх видів, жирні ковбасні і м’ясні нарізки.
17 Грудня, 2021 р., 14:41
За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області 14 грудня 2021 року в с. Опришени Чернівецького району Чернівецької області встановлено захворювання свиней на африканську чуму.
08 Грудня, 2021 р., 11:05
6 листопада мисливствознавець ДП «Шепетівський лісгосп» Ситарук Вадим Іванович повідомив Шепетівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області про те, що обстежуючи мисливські угіддя він натрапив на лебедя, який рухався по дорозі, що прямує від Шепетівки до с. Кліментовичі.  Лебідь був знесилений, не міг злетіти. Вадим Іванович відловив лебедя та доправив на територію лісгоспу, де той був відігрітий та накормлений.