26 Березня, 2024 р., 12:58
В Михайлюцькій громаді облаштовано укриття засобами, що забезпечують їх доступність для маломобільних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю (створення безбарєрного простору на виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.04.2023 року №357 та розпорядження голови Хмельницької ОВА від 28.04.2024 року №275/2024-р).
28 Лютого, 2024 р., 14:49
Нині працюватимуть спеціальні рейдові групи із використанням безпілотних літальних апаратів, робота яких спрямована на притягнення винних за спалення сухої рослинності до відповідальності згідно із законом.
20 Лютого, 2024 р., 15:46
В результаті підтоплення та забруднення джерел децентралізованого водопостачання (громадських та індивідуальних колодязів) присадибних ділянок, господарських дворів, в тому числі вигрібних ям, надвірних вбиралень, гноєсховищ, існує ризик спалаху інфекційних захворювань, пов’язаних з водним фактором передачі збудника інфекції.3 метою запобігання епідемічних ускладнень працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області рекомендують:
18 Грудня, 2023 р., 13:51
У переддень Нового року й Різдва Христового варто згадати про правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватись при підготовці та проведенні святкування. Адже майже в кожному навчально-виховному закладі, установі відбудуться святкові заходи з великою кількістю людей. Тож слід потурбуватись про те, щоб враження від святкування залишились приємними.
03 Жовтня, 2023 р., 16:08
Починаючи з 7 жовтня 2023 року ідентифікація обʼєкта підвищеної небезпеки проводиться виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки, відповідно до пункту 12 Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки», за посиланням: http://e.dsns.gov.ua.
22 Травня, 2023 р., 14:29
Правила прийому Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
14 Квітня, 2023 р., 14:19
Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння.
23 Березня, 2023 р., 14:43
Шепетівське районне управління Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області інформує, що 21.02.2023 року постановою Кабінету Міністрів України   №154 затверджено «Технічний регламент аерозольних розпилювачів», який набирає чинності 25 листопада поточного року.