Проєкти рішень чергової 25 сесії Михайлюцької сільської ради VIII скликання

ПОРЯДОК    ДЕННИЙ:

1. Про продовження  здійснення  повноважень   Михайлюцького сільського голови  секретарем сільської ради  Домбровською   Зоєю  Анатоліївною.

2.Про затвердження звіту про виконання  бюджету Михайлюцької сільської ради за І кв. 2022 року.

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

3.Про затвердження Угоди  між Михайлюцькою сільською радою та 5 ДПРЗ  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

4.Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

5.Про передачу та закріплення майна комунальної власності Михайлюцької сільської ради за КО (установи, заклади) Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Михайлюцької сільської ради на правах господарського відання або оперативного управління.

6.Про затвердження «Комплексної (цільової) програми національно- патріотичного виховання Михайлюцької ТГ на 2022-2025 роки».

7.Про  затвердження Угоди  про соціальне партнерство на 2022 рік між Михайлюцькою сільською радою  та ТОВ «ЛОТІВКА ЕЛІТ».

8. Про   передачу    лічильників  за  КО (установи, заклади) Відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму Михайлюцької сільської ради на правах господарського  відання.

9.Внесення  змін до  програми «Територіальна оборона на 2022 рік».

10. Про затвердження  Положення про преміювання працівників  служби у справах дітей Михайлюцької сільської ради .

11. Інші питання.