11 Вересня, 2023 р., 17:13
95,5% заяв від колишніх клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що стосуються  повернення переплат, вже розглянуто і задоволено. Загалом компанія здійснила 53953 фінансові операції з повернення грошей на загальну суму 59,5 млн грн. Ці кошти вже на рахунках заявників.
29 Серпня, 2023 р., 15:03
Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.
29 Серпня, 2023 р., 14:04
Під час дії воєнного стану та протягом 30 днів після його скасування, роботодавець має змогу отримати компенсацію витрат на оплату праці у розмірі 6700 гривень за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи.
28 Серпня, 2023 р., 08:11
Державна служба зайнятості  і  ПРООН  за підтримки Уряду Німеччини запрошують на безкоштовне навчання за напрямом монтажу санітарно-технічних систем і устаткування.
24 Серпня, 2023 р., 10:44
У 2023 році Україна відзначає 32-й рік Незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу. І сьогодні українці виборюють свою незалежність зі зброєю в руках.
23 Серпня, 2023 р., 22:08
Одиноко в небі над кладовищем пролетів лелека...
23 Серпня, 2023 р., 14:05
23 серпня - День Державного Прапора України
21 Серпня, 2023 р., 14:39
Михайлюцька сільська рада, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, розпочала використовувати для ідентифікації особи та отримання адміністративних послуг електронні паспорти у додатку «Дія», адже е-паспорт у «Дія» є цифровим аналогом паперових документів. Окрім того, застосовуються копії інших цифрових документів, які скануються через QR-код сканеру в застосунку «Дія», а саме: ідентифікаційні номери, свідоцтва про народження дітей, довідки внутрішньо-переміщеної особи.
21 Серпня, 2023 р., 14:27
В рамках урядової програми «єРобота: Своя справа» схвалено 65 бізнес-ідей підприємців Хмельниччини. Переможці отримають гранти на загальну суму 16 млн гривень.
16 Серпня, 2023 р., 15:01
Для того, щоб допомогти українцям знайти роботу, а підприємствам підібрати кваліфіковані кадри, Маріупольська Спілка Молоді за підтримки Міжнародної організації з міграції та Державної служби зайнятості оголошує реєстрацію на «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!»