14 Січня, 2022 р., 12:58
Учні Михайлюцького ліцею 13 січня здійснили туристично-краєзнавчий зимовий похід "Піклуємось про тварин" разом з В.М. Фіялчуком, учителем фізичної культури та патріотичного виховання, лісничим Хмелівського лісництва В.В. Бартковим і єгерем Шепетівського ТМР В.А. Захожим.
13 Січня, 2022 р., 17:48
Сьогодні в Корчицькому ліцеї відбулося вшанування пам’яті солдата, захисника та патріота нашої країни, Каравана Віталія Андрійовича, який загинув 13 січня 2020 року під час несення служби поблизу селища Піски, Ясинуватського району, Донецької області.
12 Січня, 2022 р., 15:08
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
10 Січня, 2022 р., 15:03
Вітаємо учасників створення спільного мистецького Оберега для захисників! Слава Україні! Героям слава!
30 Грудня, 2021 р., 12:05
Ще раз дякуємо за підтримку та розуміння. Вітаємо Вас з наступаючими святами і бажаємо чудового настрою! Нехай Господь оберігає Ваші сім’ї, а удача і щастя супроводжують цілий рік.
30 Грудня, 2021 р., 12:03
Щиро хочемо висловити подяку нашим спонсорам:ТОВ "Перемога 2003" директор Закотенко В.В; Олександру Герезі народному депутатові України, засновнику ГО "За конкретні справи"; засновнику благодійного фонду Святого Валентина, Шеветовському В.В. та поздоровити їх із прийдешніми новорічними та різдвяними святами.
29 Грудня, 2021 р., 14:07
Новий Рік чекають усі із нетерпінням, адже це пора веселих розваг та подарунків. А особливо це свято люблять наші діти! Так приємно знайти під ялинкою, або отримати від Діда Мороза омріяний пакуночок із сюрпризом. Тут вже дорослі стараються, як тільки можуть, щоб зробити ці миті у житті дітей незабутніми.
27 Грудня, 2021 р., 14:09
27 грудня 1971 року - місток від минулого до сьогодення для Городнявського ліцею, який сьогодні перетинає півстолітній рубіж від дня заснування.
22 Грудня, 2021 р., 14:12
21 грудня 2021 року у стінах Городнявського ліцею зібрались всі ті, кому не дає спокою жага пошуку і відкриттів -талановиті учні нашої громади, учасники І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Михайлюцького територіального відділення Малої академії науки України.
17 Грудня, 2021 р., 16:38
Сьогодні у закладах освіти нашої громади панувала атмосфера чарівності та веселощів.