09 Листопада, 2022 р., 09:31
Сьогодні, 9 листопада, об 11:00 за київським часом розпочнеться 22-й Радіодиктант національної єдності.
09 Листопада, 2022 р., 09:04
Вітаємо зі святом всіх працівників культури, а також всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!
14 Жовтня, 2022 р., 12:49
До Дня захисників і захисниць України, який відзначається 14 жовтня, команда проєкту «Підтримай дитину» проводить загальноукраїнську ініціативу «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України».
13 Жовтня, 2022 р., 13:47
КО (установа,заклад) Відділ освіти, молоді, спорту та туризму Михайлюцької сільської ради ВІТАЄ ЮНИХ КРАЄЗНАВЦІВ Корчицького ліцею під керівництвом вчителя історії
02 Жовтня, 2022 р., 09:46
Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму, Михайлюцька сільська рада щиросердно вітає Вас із Днем працівників освіти!
01 Вересня, 2022 р., 08:34
Шановні учні, вчителі, батьки!
30 Серпня, 2022 р., 12:47
Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в школах у 2022/2023 навчальному році опубліковані на сайті МОН
15 Серпня, 2022 р., 23:21
Молодь за безпеку дорожнього руху
08 Липня, 2022 р., 14:03
Сьогодні, 8 липня, відповідно до вимог чинного законодавства, було проведено обстеження закладів освіти на території Михайлюцької сільської ради щодо можливості їх облаштування та використання як найпростіших укриттів.