Проєкти рішень 44 сесії Михайлюцької сільської ради VIII скликання

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

1.Про затвердження  Програми фінансової  підтримки з’єднань, військових частин,  підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань на 2024 рік.

Програма фінансової  підтримки з’єднань, військових частин,  підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань на 2024 рік.

(НЕ  ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ  У ЗВЯЗКУ З ВІЙСЬКОВИМ СТАНОМ)

2.Про затвердження Програми транспортування хворих з хронічною нирковою недостатністю на програмний гемодіаліз на 2024-2025 роки.

3.Про внесення змін та затвердження Програми взаємодії Михайлюцької територіальної громади та Шепетівського районного відділу № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій  області на 2023-2025 роки в новій редакції.

Програма взаємодії Михайлюцької територіальної громади та Шепетівського районного відділу № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій  області на 2023-2025 роки.

4.Про перейменування вулиць в населених пунктах Михайлюцької територальної громади.

5.Про укладання договору суперфіцію.

6.Про затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

8.Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

9.Про припинення договору оренди земельної ділянки (невитребуваної земельної частки (паю).

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

11.Про надання земельної ділянки у постійне користування.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Михайлюцької сільської ради у постійне користування.

14.Різне.