Державна служба зайнятості інформує

29 Травня, 2024 р., 11:27
Шукаєте роботу? Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала для вас більше трьох тисяч пропозицій роботи від роботодавців Хмельниччини.
28 Травня, 2024 р., 14:21
Створення безбар’єрного середовища є важливим напрямом розвитку сучасного цивілізованого світу. Однією з важливих складових - економічна рівність громадян, яка передбачає наявність однакових умов та можливостей, незалежно від походження, статі, віку, фізичних можливостей та соціальної групи, зокрема - для працевлаштування, побудови кар’єри, навчання, ведення бізнесу.
20 Травня, 2024 р., 14:20
За державною програмою роботодавцям на Хмельниччині виплачують компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю.
10 Травня, 2024 р., 13:18
    Станом на 1 травня  2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,5 тис. осіб, в тому числі  237 учасників бойових дій,  1053 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.
07 Травня, 2024 р., 14:55
Відкриття офісу відбулося за участі Першого віцепрем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко, заступника Міністра економіки Тетяни Бережної, директора Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк, народних депутатів України, керівництва Хмельницької обласної військової адміністрації, депутатів Хмельницької обласної ради.
25 Квітня, 2024 р., 14:57
У Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості розпочав роботу офіс «Зроблено в Україні»  для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону.
09 Квітня, 2024 р., 14:04
Станом на 1 квітня  2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,6 тис. осіб, в тому числі  212 учасників бойових дій,  936 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.
03 Квітня, 2024 р., 15:01
З 1 квітня 2024 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 8000 гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою. Зокрема, підвищиться максимальний розмір компенсацій роботодавцям:
28 Березня, 2024 р., 13:48
З початку року 242 мешканця Хмельниччини отримали ваучер на навчання.
21 Березня, 2024 р., 15:18
Українці та українки можуть скористатися комплексом послуг Державної служби зайнятості онлайн, витративши всього від 5 до 20 хвилин свого часу. Для вашої зручності зібрали їх усі разом в одну добірку: