06 Липня, 2023 р., 14:51
29 червня 2023 року, захищаючи Україну, від кульового поранення загинув житель нашої громади СТЕФУ Валерій Віталійович, 23.05.1999 року народження. Валерій звільняв нашу землю від російського окупанта в населеному пункті Роботине Запорізької області.
06 Липня, 2023 р., 14:16
     Сказ – це гостре особливо небезпечне вірусне захворювання усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.
06 Липня, 2023 р., 14:07
Оформити житлову субсидію можна #online – через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
06 Липня, 2023 р., 14:05
Допомога по тимчасовій непрацездатності для догляду за хворим повнолітнім членом сім’ї (старше 14 років) надається з першого дня непрацездатності, але не більш як на три календарні дні.
05 Липня, 2023 р., 17:03
Житлова субсидія призначається домогосподарствам за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм і нормативів та розміром обов’язкового платежу, величина якого залежить від обов’язкового відсотка платежу.
05 Липня, 2023 р., 14:01
З 01 липня 2023 року на виконання пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 №168 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році» проведено перерахунок пенсій, призначених відповідно до Законів України “Про державну службу”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про статус народного депутата України”, “Про наукову і науково-технічну діяльність” до 31 грудня 2022 року включно.
03 Липня, 2023 р., 10:50
Професійне навчання та надання ваучерів Якщо роботи за вашим фахом не знайшлося, служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання за професіями, які затребувані на ринку праці, з подальшим працевлаштуванням.