20 Листопада, 2023 р., 14:25
Цей день був заснований у 1954 році та відзначається 20 листопада кожного року.
17 Серпня, 2023 р., 17:39
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
16 Грудня, 2022 р., 09:36
04 Січня, 2022 р., 14:30
  Служба у справах дітей Михайлюцької сільської ради, нагадує, опікунам, піклувальникам, що до 31.01.2022 року необхідно надати обов’язковий щорічний звіт опікуна, піклувальника за 2021 рік. Це необхідно зробити якомога швидше.
25 Листопада, 2021 р., 12:57
Анонімні погрози, тролінг, хейтинг, кіберсталкінг, секстинг – усе це сучасні різновиди цькування в Інтернеті. Така форма насильства набирає все більших обертів. Часто діти не розуміють, як можуть захиститися від кібербулінгу. Більш того, батьки самі часто не розуміють, як себе поводити в Інтернеті та яким чином захистити дитину.