28 Лютого, 2024 р., 17:00
28 лютого 2024 року проводився прийом жителів Михайлюцької громади представником Шепетівського сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України.
16 Жовтня, 2023 р., 12:46
Відповіді на можливі питання щодо зміни правил виплат допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб
07 Серпня, 2023 р., 20:50
Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.
03 Серпня, 2023 р., 12:19
Громадська організація “Український Волонтерський Центр” спільно з Асоціацією фахівців естетичної медицини Центральної та Східної Європи реалізує проект “Неопалимі” - це реабілітаційна програма, яка направлена на відновне лікування пацієнтів, що постраждали внаслідок війни з рубцевими змінами шкіри, а саме гіпертрофічні рубці, опіки, контрактури внаслідок осколкових чи термічних уражень.
30 Липня, 2023 р., 12:46
Всесвітній день протидії торгівлі людьми був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році для підвищення поінформованості громадськості про цю проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів людей, які потерпіли від цього злочину.
28 Квітня, 2023 р., 09:32
Однак вже другий рік в Україні він ознаменований як ніколи підвищеними ризиками та смертельною загрозою для працівників усіх сфер. Тож сьогодні українці стали на захист Батьківщини попри небезпеку – кожен на своєму фронті, ми об’єднали зусилля для перемоги.
06 Квітня, 2023 р., 14:14
       Відділ соціального захисту населення Михайлюцької сільської ради приймає повідомлення про розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО), про зміни їхнього розміщення, щомісячні  заяви на компенсацію витрат за безоплатне розміщення ВПО, проводить розрахунок розміру компенсації витрат, пов’язаних з безоплатним розміщенням ВПО, готує відповідну звітність.
23 Грудня, 2022 р., 18:08
Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2022 № 1320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій встановлено:
16 Лютого, 2022 р., 10:23
На що звернути увагу, щоб отримати якісний ТЗР (технічний засіб реабілітації) ?