Проєкти рішень 34 сесії Михайлюцької сільської ради VIII скликання

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ:

1.Про продовження здійснення повноважень Михайлюцького сільського

голови  секретарем сільської ради Домбровською З. А.

2.Про затвердження Плану роботи Михайлюцької сільської ради та її виконавчого комітету на 2023 рік.

3.Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону на території Михайлюцької сільської ради.

4.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для встановлення земельних сервітутів на земельні ділянки та укладання договору.

5.Про  затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості).

7.Про припинення договору оренди земельної ділянки ПрАТ

«КИЇВСТАР» та надання ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» земельної ділянки в оренду.

8.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки  для встановлення земельних сервітутів

9.Різне.