Проєкти рішень 11 (позачергової) сесії Михайлюцької сільської ради VIII скликання

Порядок денний:

1.Про розгляд прогнозу бюджету Михайлюцької територіальної громади на 2022-2024 роки.

2.Про зміни до сільського бюджету на 2021 рік.

Пояснювальна записка

3.Про  створення чергової служби сільської  ради.

4.Про укладання угоди про співпрацю між Михайлюцькою  сільською  та КУ «Інклюзивно–ресурсного центру» Судилківської сільської ради Шепетівського району».

Угода

5.Про припинення права користування земельною ділянкою.

6.Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельної    ділянки для  розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку.

7.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) та про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

8.Про затвердження проектів землеустрою щодо  зміни цільового призначення земельної ділянки.

9.Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних   ділянок та   надання  земельних ділянок у власність громадянам.

10.Про  затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості).

12.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

13.Про розірвання договору оренди не витребуваних земельних часток (паїв).