19 Квітня, 2024 р., 12:30
Рішення виконавчого комітету Михайлюцької сільської ради від 29 березня 2024 року №5 «Про проведення весняної санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Михайлюцької сільської ради».
12 Квітня, 2024 р., 13:13
Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 15 березня 2024 року №300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918. Новий документ розширює напрями державної підтримки аграріїв, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі, та збільшуються суми виплат.
03 Квітня, 2024 р., 19:18
З 1 квітня в Хмельницькій області розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. На річці Дністер з усіма притоками вона триватиме з 1 квітня до 10 червня, у всіх інших річках та їхніх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) — з 1 квітня по 20 травня, а у водосховищах — з 1 квітня по 9 червня.
04 Березня, 2024 р., 13:20
Щорічно у весняно-літній період на території України проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, які занесені до Червоної Книги України.
18 Жовтня, 2023 р., 13:55
05 жовтня 2023 року у Хмельницькому презентували консультаційний Центр розвитку фермерства “Врожай Перемоги”.
13 Жовтня, 2023 р., 14:30
Інформуємо, що  розрахункова сума МПЗ визначається за формулами, в залежності від наявної нормативно грошової оцінки відповідної земельної ділянки або нормативно грошової оцінки 1 гектара ріллі по Автономній Республіці Крим або по області з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого Податковим кодексом для справляння плати за землю; коефіцієнту та кількості календарних місяців, протягом яких земельна ділянка перебуває у власності, оренді, користуванні на інших умовах (у тому числі на умовах емфітевзису) платника податків.
14 Вересня, 2023 р., 17:07
Основна мета запланованих заходів – сформувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання.
10 Серпня, 2023 р., 11:19
Наказом першого заступника начальника Хмельницької обласної військової адміністрації від 12.07.2023 року № 182/2023-н затверджено зміни до Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки.
24 Травня, 2023 р., 12:50
Повномасштабна збройна агресія російської федерації не лише завдає шкоди життю і здоров’ю населенню України, але й призводить до порушення майнових прав та інтересів громадян. Захист права власності ускладнюється тим, що під час евакуації з районів ведення активних бойових дій, громадяни України доволі часто стикаються із тим, що документи, підтверджуючі право власності на нерухоме майно, можуть бути втрачені, викрадені, пошкоджені або знищені.