ПФУ інформує

04 Січня, 2023 р., 14:43
Головне управління Пенсійного фонду України в області повідомляє, що з 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України, відповідно до Закону України від 21.09.2022 №2620 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове  державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2022 №1350 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації окремих функцій Пенсійного фонду України та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».
04 Січня, 2023 р., 14:37
Головне управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області повідомляє, що з 1 січня 2023 року змінено розміри вартості збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових автомобілів на території України. Розмір податку залежить від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року. Станом на 01.01.2023  він становить 2684  грн.
30 Грудня, 2022 р., 11:56
Відповідно до норм законодавства, якщо орган Пенсійного фонду України, який призначає житлову субсидію, ухвалив рішення про відмову в її призначенні, то він повинен повідомити про це заявника, який звертався за допомогою, протягом трьох календарних днів з дня прийняття такого рішення.