13 Серпня, 2023 р., 15:31
Виконуючи бойове завдання, захищаючи Батьківщину, 6 серпня 2023 року в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області, внаслідок артилерійського обстрілу, загинув житель села Сенігів Михайлюцької територіальної громади, гранатометник 2 механізованого відділення 2 механізованого  батальйону однієї з військових частин, солдат САПОВ Сергій Миколайович, 14.08.1976 року народження.
10 Серпня, 2023 р., 14:44
Умови надання допомоги по безробіттю, механізм обчислення службою зайнятості страхового стажу, тривалість та розмір допомоги по безробіттю визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (далі - Закон) та Порядком надання допомоги по безробіттю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.06.2022 №735. Відповідно до частини 1 статті 22 Закону, право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу мають застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж сім місяців.
08 Серпня, 2023 р., 08:45
Станом на 1 серпня  2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,8 тисячі осіб, в тому числі  86 учасників бойових дій,  245 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Серед безробітних:
07 Серпня, 2023 р., 08:15
Перелік актуальних вакансій з наданням житла від Хмельницького обласного центру зайнятості станом на 01.08.2023 року
31 Липня, 2023 р., 14:10
З кожним днем все більше українців долучаються до сплати добровільних пенсійних внесків.
31 Липня, 2023 р., 12:41
Так, у такому випадку пенсія у разі втраті годувальника призначається.
31 Липня, 2023 р., 12:37
Сім’я, в якій проживають прийомні діти, має право на пільги, якщо середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу (3760 грн).