Шепетівське РУ ДПСС інформує

14 Грудня, 2023 р., 14:31
Звичайно, жоден святковий стіл не обходиться без традиційного олів’є, але майонези і кетчупи можна замінити на домашні соуси, вони теж досить жирні і поживні, проте, без хімії. Експерти рекомендують не ставити на стіл копченості та консерви всіх видів, жирні ковбасні і м’ясні нарізки.
03 Жовтня, 2023 р., 16:10
Гриби – це одне з найцікавіших явищ природи, цінний та поживний харчовий продукт. Однак, серед грибів є багато отруйних, які здатні викликати харчові отруєння, або навіть смерть. Із настанням грибної пори знову люди отруюються, хворіють, а часом і вмирають. В Шепетівському районі  не зареєстровано жодного випадку отруєння грибами. Але всі знають правила збирання та вживання грибів. Нажаль, отруєння можуть виникати не тільки при вживанні отруйних грибів. Їстівні гриби іноді також можуть становити небезпеку для здоров’я. Тому, вимушені ще раз нагадати про основні правила збирання грибів та основні симптоми отруєння і першу допомогу.
14 Вересня, 2023 р., 08:17
В зв’язку із збільшенням випадків спалахів африканської чуми свиней в багатьох областях України, у тому числі тих, що межують з Хмельницькою областю, збільшується загроза занесення збудника захворювання на територію області.
26 Липня, 2023 р., 15:35
Фізіологічне значення води для людини полягає в тому, що вона входить до складу всіх біологічних тканин. Фізіологічна потреба людини в питній воді складає близько 2,5-3 л на добу. У звичайних умовах кількість випитої рідини становить 1-1,5 л/добу, додатково з продуктами харчування надходить 1-1,2 л води, а також у результаті окислення харчових речовин в організмі утворюється до 0,5 л води. Організм людини погано переносить зневоднення: втрата 10% води призводить до порушення обміну речовин, а втрата 20-22% призводить до смерті.
06 Липня, 2023 р., 14:16
     Сказ – це гостре особливо небезпечне вірусне захворювання усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.
05 Червня, 2023 р., 15:12
17 Травня, 2023 р., 11:19
Відповідно до статті 4 Закону України "Про ідентифікацію та реєстрацію тварин", об'єктом ідентифікації та реєстрації є сільськогосподарські тварини – велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози.

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь