17 Січня, 2022 р., 15:30
Попри світову енергетичну кризу, ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», забезпечив надійні та стабільні поставки енергоресурсів власним клієнтам у минулому році.
17 Січня, 2022 р., 13:26
Фахівці Хмельницького регіонального відділення АМУ продовжуть роботу із громадами та проводять виїзні консультації для фахівців ОМС області. Консультанти та виконавча директорка розповіли представникам місцевих рад про роботу АМУ та діяльність регіонального відділення.
16 Січня, 2022 р., 13:15
Сьогодні, 16 січня, в Україні День пам’яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року.
10 Січня, 2022 р., 10:57
Для побутових споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», кубометр у січні коштуватиме 7,99 грн.
10 Січня, 2022 р., 10:24
У 2022 році  розпочато поетапну  виплату недоотриманих пенсій внутрішньо переміщеним особам.
10 Січня, 2022 р., 10:23
З 1 січня 2022 року набули чинності зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 року № 674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» (далі – Постанова 674) щодо збільшення розміру адресної допомоги членам сімей загиблих (пропалих безвісти), померлих учасників антитерористичної операції.
29 Грудня, 2021 р., 13:58
Нехай Новий рік стане для Вас успішним і багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості. Бажаємо, щоб Ви могли розділити радісні моменти з близькими людьми. Бажаємо здоров'я, миру, удачі і благополуччя. Нехай Новий рік принесе радість, щастя і зміни в кращу сторону!
29 Грудня, 2021 р., 13:41
Новорічні та Різдвяні свята завжди асоціюються з ялинкою, прикрасами, а також хлопавками, бенгальськими вогнями, феєрверками, салютами, петардами. Але, не кожен знає, яку велику небезпеку несуть в собі «святкові іграшки».
29 Грудня, 2021 р., 13:25
Побутові клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», наразі винні за спожите блакитне паливо 533 млн грн. Лише за останній місяць ця сума зросла на 76 млн, попри фіксовану ціну на енергоресурс.
21 Грудня, 2021 р., 15:36
         Шепетівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проведено аналіз стану виробничого травматизму за 2021 рік. Так у 2021 році до відділення надійшло 32 повідомлення про нещасні випадки на виробництві в т. ч. 21 випадок захворювання медичних працівників на гостру респіраторну хворобу викликану коронавірусом nCoV-2019, 1 випадок смерті на підприємстві та 4 нещасні випадки із смертельним наслідком. Станом на 21.12.2021 року завершено розслідування 29 нещасних випадків та за результатами розслідування складено 21 акт форми Н-1/П та 8- Н-1/НП. Перебувають в розслідуванні 3 нещасні випадки. Як показує аналіз виробничого травматизму, основними причинами нещасних випадків є інші психофізіологічні причини (інфікування COVID-19), невиконання посадових обов’язків, порушення вимог інструкцій з охорони праці, незадовільні фізичні дані або стан здоров’я.