26 Листопада, 2021 р., 15:56
У жителів Хмельниччини і досі часто виникає питання, чому вони сплачують два рахунки за газ замість одного, як було ще два роки тому. А також, хто отримує гроші за розподіл (доставку) блакитного палива.
25 Листопада, 2021 р., 15:52
З початку впровадження електронних листків непрацездатності Шепетівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області прийнято від роботодавців та опрацьовано заяви-розрахунки на фінансування майже 500 е-лікарняних.
19 Листопада, 2021 р., 16:15
З метою вшанування громадянської мужності учасників Революції Гідності у відстоюванні прав людини, європейського майбутнього України та розуміння суспільних перетворень в Україні щодо утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі у громаді було проведено ряд заходів.
18 Листопада, 2021 р., 14:42
Наразі побутові клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», винні за спожите блакитне паливо 457 млн грн. Торік борги складали 393 млн грн.
18 Листопада, 2021 р., 13:44
Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальної політики України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах.
17 Листопада, 2021 р., 14:17
Лист Хмельницького обласного протипухлинного центру