29 Грудня, 2021 р., 13:25
Побутові клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», наразі винні за спожите блакитне паливо 533 млн грн. Лише за останній місяць ця сума зросла на 76 млн, попри фіксовану ціну на енергоресурс.
21 Грудня, 2021 р., 15:36
         Шепетівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проведено аналіз стану виробничого травматизму за 2021 рік. Так у 2021 році до відділення надійшло 32 повідомлення про нещасні випадки на виробництві в т. ч. 21 випадок захворювання медичних працівників на гостру респіраторну хворобу викликану коронавірусом nCoV-2019, 1 випадок смерті на підприємстві та 4 нещасні випадки із смертельним наслідком. Станом на 21.12.2021 року завершено розслідування 29 нещасних випадків та за результатами розслідування складено 21 акт форми Н-1/П та 8- Н-1/НП. Перебувають в розслідуванні 3 нещасні випадки. Як показує аналіз виробничого травматизму, основними причинами нещасних випадків є інші психофізіологічні причини (інфікування COVID-19), невиконання посадових обов’язків, порушення вимог інструкцій з охорони праці, незадовільні фізичні дані або стан здоров’я.
21 Грудня, 2021 р., 14:46
Побутові клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», відчувають переваги тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» у нинішньому опалювальному сезоні.
15 Грудня, 2021 р., 16:12
Президентом України ініційовано Програму цільового фінансування вразливих категорій бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19.
14 Грудня, 2021 р., 15:44
Цьогоріч понад 5100 жителів області стали новими клієнтами «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».
14 Грудня, 2021 р., 12:37
В День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь.
09 Грудня, 2021 р., 11:51
ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує представникам малого та середнього бізнесу укласти договір на постачання електроенергії у першому кварталі 2022 року за тарифом «Фіксований».
07 Грудня, 2021 р., 10:11
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, яке відзначається в Україні 7 грудня.
06 Грудня, 2021 р., 11:18
Шановні воїни, захисники та захисниці України! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України.
05 Грудня, 2021 р., 09:09
5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році.