08 Квітня, 2022 р., 15:07
7 квітня на території Михайлюцької ТГ працівниками Шепетівське районне управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно із національною поліцією було затримано паліїв сухої рослиності, на яких було складено адміністративний протокол за статтею 77-1 КУпАП та проведена бесіда щодо спалювання сухої рослиності у пожежо небезпечний переріод.
08 Квітня, 2022 р., 14:47
Відпуск інсулінів максимально спрощений на час воєнного стану. Уряд прийняв зміни, які значно розширюють доступність інсулінів.
08 Квітня, 2022 р., 14:40
З моменту нападу росії ми всі – українці та інші цивілізовані країни – об’єдналися для допомоги тим, хто найбільше страждає від війни.
07 Квітня, 2022 р., 14:38
Зміни до Податкового кодексу України в частині адміністрування рентної плати та екологічного податку, що вступили в дію з 01.01.2022 року та які необхідно відображати в податковій звітності за І квартал 2022 року.
06 Квітня, 2022 р., 17:37
В бою за Україну поклав своє життя БЕРШЕДА ОЛЕКСАНДР ГЕННАДІЙОВИЧ, 02.09.1999 р.н., мешканець с. Хутір.
16 Березня, 2022 р., 10:51
Попри російську агресію, ТОВ "Хмельницькгаз Збут", що працює під брендом "ТВІЙ ГАЗЗБУТ", забезпечує стабільні поставки блакитного палива та електроенергії для представників бізнесу та бюджетних організацій, що уклали контракти з компанією.
11 Березня, 2022 р., 15:49
Кожна сплачена гривня за блакитне паливо – гарантія подальшого забезпечення енергоресурсом українців, а також спрямовані до бюджету податки, що необхідні для життєздатності економіки держави.