Щодо платників рентної плати та екологічного податку

Дата: 07.04.2022 14:38

Зміни до Податкового кодексу України в частині адміністрування рентної плати та екологічного податку, що вступили в дію з 01.01.2022 року та які необхідно відображати в податковій звітності за І квартал 2022 року.

Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу платників-юридичних осіб, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 листопада 2021 року №1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено ряд податкових змін, зокрема: з адміністрування рентної плати, екологічного податку, які вступили в дію з 01.01.2022 року, та які необхідно відображати в податковій звітності за І квартал 2022 року, а саме:

Рентна плати за користування радіочастотним ресурсом України внесено зміни до п. 254.4 ст. 254 ПКУ, де збільшено на 5 відсотків ставки рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;

Рентна плати за спеціальне використання лісових ресурсів внесено зміни до п. 256.3.1 ст. 256 ПКУ - збільшено на 14,5 відсотків ставки рентної плати спеціальне використання лісових ресурсів;

Рентна плати за спеціальне використання води внесено зміни, до п. 255.5 ст. 255 ПКУ - збільшено на 13,5 відсотки ставки рентної плати за спеціальне використання води;

Детальніше тут: https://km.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/578951.html