Дата: 08.04.2022 15:07
Кількість переглядів: 545

7 квітня на території Михайлюцької ТГ працівниками Шепетівське районне управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно із національною поліцією було затримано паліїв сухої рослиності, на яких було складено адміністративний протокол за статтею 77-1 КУпАП та проведена бесіда щодо спалювання сухої рослиності у пожежо небезпечний переріод.

Шановні громадяни, запам’ятайте - спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності є заборонене, а також карається законом у вигляді штрафу - від 3 060 до 6 120 грн;

Паління трави можуть кваліфікувати як диверсію: від 10 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі! Відповідальність, виконання та знання правил пожежної безпеки кожним громадянином допоможе завчасно попередити надзвичайні ситуації.