Шепетівська ДПІ інформує

18 Липня, 2022 р., 15:29
Шепетівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Хмельницькій області нагадує про завершення процесу   цивілізованої легалізації активів, які були приховані від оподаткування (Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» від 15.06.2021 №1539-ІХ (далі – закон 1539).                     До 31 серпня поточного року декларант має подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, в якій відображається, зокрема, така інформація:
14 Липня, 2022 р., 11:29
Міністерством фінансів України в листі від 20.06.2022 роз’яснено особливості оподаткування доходів фізичних осіб, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції  в період дії воєнного стану.
13 Липня, 2022 р., 12:17
Шепетівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що 31.08.2022 року завершується податкова амністія для громадян, передбачена Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» від 15.06.2021 №1539-ІХ (далі – закон 1539).
09 Червня, 2022 р., 11:09
Шепетівська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що відповідно до абзацу першого п.п. 8.3 п. 8 підрозділу 9 прим. 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – Кодекс) сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування Збору, визначеної згідно з п. 7 підрозділу 9 прим. 4 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу, ставки 2,5 відс. щодо номінальної вартості державних облігацій України з терміном обігу більше ніж 365 днів без права дострокового погашення, придбаних декларантом у період з 01 вересня 2021 року до 31 серпня 2022 року до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).
31 Травня, 2022 р., 13:37
Шепетівська державна податкова  інспекція Головного управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що відповідно до абзацу першого п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 (далі - Кодекс) декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, протягом визначеного підрозд. 9 прим. 4 розд. XX Кодексу періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування (з 01.09.2021 до 01.09.2022) має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію (далі – Декларація) в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
05 Травня, 2022 р., 11:39
В ці важкі для України дні кожен має пам’ятати, що забезпечення функціонування армії значною мірою обумовлено надходженнями усіх видів  податків та зборів.
04 Травня, 2022 р., 13:43
У зв’язку із запровадженням відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 на всій території України воєнного стану та з метою забезпечення можливості платникам податків ставити на облік та погашати податкові векселі з акцизного податку протягом дії такого правового режиму Державна податкова служба України інформує.
08 Квітня, 2022 р., 15:00
Шепетівська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що отримати роз’яснення з питань оподаткування діяльності бізнесу у період воєнного стану можна за контактним телефоном «гарячої лінії» Інформаційно-довідкового департаменту ДПС – 0800-501-007.
01 Квітня, 2022 р., 14:42
Головне управління ДПС у Хмельницькій області, як і уся Державна податкова служба України працює в оперативному режимі та продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету. В зв’язку із цим важливим фактором своєчасного та вірного зарахування податків є правильне заповнення платником усіх обов’язкових полів реквізиту «Призначення платежу» під час оформлення розрахункових документів.
22 Лютого, 2022 р., 12:04
Вкотре нагадуємо, що з 2022 року підприємці – платники єдиного податку на другій, третій та четвертій групі, при здійсненні готівкових розрахунків повинні застосовувати касові апарати. Виключення стосуються платників єдиного податку І групи.