23 Жовтня, 2023 р., 14:58
Не переплачуйте — сплачуйте рахунки в Укрпошті з мінімальною комісією.
17 Жовтня, 2023 р., 17:49
26 Вересня, 2023 р., 13:11
На виконання Закону України № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, виконавчий комітет Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області оприлюднює Заяву про визначення обсягу СЕО проекту містобудівної документації.
12 Вересня, 2023 р., 12:31
У Хмельницькій області орієнтовно з 15.09.2023 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотоподібних собак) проти сказу. При цьому будуть застосовуватись спеціальні приманки із антирабічною вакциною для диких м’ясоїдних, яка безпечна для людей та інших тварин.
22 Серпня, 2023 р., 17:00
Розпорядження № 39-р від 22.08.2023 р. "Про обмеження перебування в адміністративних приміщеннях".
22 Серпня, 2023 р., 16:29
Запрошує на роботу
22 Серпня, 2023 р., 13:50
Завтра, 23 серпня 2023р., наша громада прощається з патріотом України, Героєм,  Саповим Сергієм Миколайовичем.