Сумна звістка знову сколихнула Михайлюцьку громаду

Дата: 22.04.2024 14:14

При виконанні бойового завдання, на гарячому Донецькому напрямку загинув смертю хоробрих Андрій Порубенський.

Андрію 31 травня був би черговий день народження. Йому мало виповнитися 34 та 18 квітня він загинув. Прийняв свій останній бій на передовій. Він наближав Перемогу, хотів звільнити від рашистів свою Батьківщину. І повернутися додому. До родини, до рідної хати, і жити мирно, тихо і спокійно. Та додому Захисник повертається на щиті. І прийме його на вічний спокій рідна земля, за яку він віддав найдорожче - СВОЄ ЖИТТЯ.

Чин поховання Андрія Порубенського відбудеться у с. Цмівка завтра 23 квітня 2024 року приблизно о 12:00.

Помолимося за упокій світлої душі Героя. Небесне військо поповнилося ще одним воїном. А на землі на одну світлу людину стало менше. Війна з російським агресором забирає кращих наших синів.
Дякуємо тобі, Герою, за подвиг.
Наші співчуття рідним загиблого.