19 Січня, 2021 р., 21:19
Результати випробувань масла солодковершкове в лабораторіях, які можуть проводити лабораторні дослідження для цілей державного контролю Лабораторія 1 - центральна випробувальна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києва  експертний висновок № 004600 п/20 від 04 грудня 2020 року.
19 Січня, 2021 р., 21:15
Громадськими активістами – представниками ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» в  рамках масмедійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» та скарги Миронової В.В. щодо невідповідності виробництва та /або обігу масла солодковершкового операторами ринку: ТОВ «Рихальський завод сухого молока», ТОВ «Еней», ТОВ «Фірма АПРЕЛЬ», ПП «Земледух В.Т.», ТОВ «Іва-Арт», ТОВ «Городенківський сирзавод», ТОВ «Інтер-мол», ТОВ «Терен-Про», ВАТ «Турківський молокозавод», ТОВ «Гранд Молпродукт», ТДВ «Яготинський молзавод», Золотонівський маслоробний комбінат», ПП «Рось» філія «Роменський молочний комбінат», ТОВ «Мілкіленд-Україна», згідно результатів випробувань наведених в таблиці.