23 Травня, 2022 р., 14:44
23 Травня, 2022 р., 14:37
                                     Шановні   жителі громади!
17 Травня, 2022 р., 11:35
Михайлюцька сільська рада Шепетівського району Хмельницької області повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території під розташування промислових потужностей для діючого підприємства з переробки корисних копалин, на земельній ділянці кадастровий № 6825584600:07:021:0106 загальною площею 39,3 га за межами с. Михайлючка на території Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області.
18 Квітня, 2022 р., 14:40
З 11 квітня 2022 року на Хмельниччині розпочинається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойм. Терміни, перелік основних нерестовищ на рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області та ділянки водних об’єктів в зоні діяльності Хмельницького рибоохоронного патруля, на яких дозволено любительське рибальство в період весняно – літньої заборони 2022 р. погоджено Інститутом рибного господарства НААН України.
18 Квітня, 2022 р., 12:10
Час мужності та взаємодопомоги
18 Квітня, 2022 р., 10:33
У трьох інфографіках ми зібрали всю важливу інформацію щодо реєстрації безробітних, їх обслуговування, а також виплати компенсацій роботодавцям у період воєнного стану.