25 Квітня, 2024 р., 17:13
Департамент екологічної оцінки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України повідомляє, що 23.04.2024 відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Шепетівським районним спеціалізованим лісокомунальним підприємством завантажено до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та звіт з оцінки впливу на довкілля стосовно планованої діяльності “Використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування на території лісового фонду Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства» (реєстраційний номер справи – 4733).
22 Квітня, 2024 р., 14:14
При виконанні бойового завдання, на гарячому Донецькому напрямку загинув смертю хоробрих Андрій Порубенський.
27 Березня, 2024 р., 09:02
Вже багато років Хмельницька філія AT «Укртелеком» забезпечує надійність зв’язку та передачі інформації по території області. На її обслуговуванні перебувають як абонентські лінії, котрі з’єднують окремо взяті оселі, так і магістральні лінії державного значення, що єднають мешканців України з усім світом.
25 Березня, 2024 р., 11:12
На виконання ухвали Хмельницького окружного адміністративного суду від 14.03.2024 року, інформуємо про відкриття провадження в адміністративній справі № 688/426/24 за позовом Собченка Валерія Леонідовича до Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області про визнання незаконним та скасування рішення Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області № 19 від 08.08.2023 Михайлюцької сільської ради 38 сесії восьмого скликання.
15 Лютого, 2024 р., 14:00
ШЕПЕТІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО 30849940 інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.