Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області

03 Квітня, 2024 р., 12:14
Пенсіонерам для підтвердження своїх статків при вирішенні окремих фінансових питань може знадобитися “Довідка про доходи пенсіонера”.
27 Березня, 2024 р., 14:08
    Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє про добір кандидатів на посади державної служби категорії «В»:
27 Березня, 2024 р., 13:05
26 Березня, 2024 р., 14:16
Якщо в житловому приміщенні разом з батьками зареєстровано повнолітню працездатну особу, яка не проживає за адресою реєстрації, оскільки працює в іншому місті, житлова субсидія може бути призначена без урахування її доходів в разі надання довідки з місця роботи.
26 Березня, 2024 р., 13:11
Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є сформований на основі медичного висновку листок непрацездатності (частина перша статті 23 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”).