Державна служба зайнятості інформує

06 Лютого, 2024 р., 14:51
До Державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатись усі незайняті громадяни, які бажають працювати.  А також зайняті громадяни, які бажають змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом чи у вільний від навчання час.
02 Лютого, 2024 р., 12:14
З 1 січня 2024 року вступили в силу нові розміри компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю І та ІІ груп.
29 Січня, 2024 р., 15:09
Набуття статусу зареєстрованого безробітного та допомога по безробіттю.
26 Січня, 2024 р., 13:48
До уваги роботодавців, які використовують працю іноземних громадян!
12 Січня, 2024 р., 14:14
Учасники бойових дій та люди з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно пройти професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. На вибір - 95 професій та 365 освітніх програм.
10 Січня, 2024 р., 17:07
Упродовж 2023 року Державна служба зайнятості продовжувала удосконалювати та автоматизувати свої послуги, запроваджувала нові сервіси та програми, розробляла нові моделі обслуговування клієнтів тощо. Зокрема було реалізовано низку урядових ініціатив, направлених на підтримку безробітних та роботодавців, а також шляхом надання вже традиційних послуг – з працевлаштування, професійного навчання, надання ваучера, організації громадських,  суспільно корисних та інших робіт тимчасового характеру.
29 Грудня, 2023 р., 10:37
Шукаєте роботу? Підприємствам області потрібні працівники! Звертайтеся в центр зайнятості. Кваліфіковані фахівці стануть вашим помічником з пошуку роботи.
20 Грудня, 2023 р., 13:07
Шукаєте роботу? Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала для вас більше двох тисяч пропозицій роботи від працедавців Хмельниччини.