Шановні жителі Михайлюцької громади!

Дата: 04.03.2024 16:14

На сьогоднішній день стихійні сміттєзвалища є великою проблемою не тільки для нашої країни, а й для людства в цілому. Ще кілька десятків років тому в Україні практично не було пластикової упаковки. Продукти харчування продавалися в паперовій обгортці, залізних бляшанках або скляних пляшках. Тепер ситуація радикально змінилась і майже всі продукти мають кілька шарів пакування, виготовлених із синтетичних полімерних матеріалів. Це призвело до зростання кількості побутового сміття і до появи несанкціонованих звалищ.

З метою забезпечення належного санітарного порядку, поліпшення стану довкілля, покращення благоустрою населених пунктів на території громади, по всіх старостатах визначені місця видалення відходів (додаток).

ПРОСИМО!!! Скидати побутові відходи тільки в місця видалення відходів (МВВ).

ЗАБОРОНЕНО!!! Вивіз сміття на не визначені місця.

ЗАБОРОНЕНО!!! Вивіз обрізаних дерев, тирси, соломи, бур'янів, опалого листя, поліетилену тощо.

Викидання сміття у місцях, не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення з передбаченням штрафу у розмірі від 340 грн. до 1360 грн. для громадян та від 850 грн до 1700 грн для юридичних осіб/підприємців.

Збережемо природу!

Не сміти у своєму домі, на своїй землі!

Почни з себе!

Виконавчий комітет Михайлюцької сільської ради

Сміттєзвалища та полігони ТПВ по Михайлюцькій сільській раді

Населений пункт

Місце знаходження звалища чи полігону

С. Городнявка

С. Броники

На північний захід 900м житлова забудова с. Броники, на південний схід 700 м житлова забудова с. Городнявка

С. Михайлючка

На захід – дорога Михайлючка-Майдан-Лабунь, на південний захід - 1300м. житлова забудова с.Михайлючка, на південь пасовища, на схід -1800м с.Хмелівка

С .Судимонт

С. Цмівка

С. Конотоп

На північний захід - 800 м. с. Конотоп, на північ -1300м. с.Судимонт

С. Рилівка

З північного сходу - дорога, з південного сходу -100м. ліс, зі сходу 900м с. Круглик

С. Сенігів

С. Круглик

З півночі прилягає ліс, з півдня 500м. с. Рилівка, зі сходу прилягає поле, зі сходу 10м дорога

С. Корчик

Зі сходу – поле,

З північного звходу – кладовище,

З заходу польова дорога,

З півдня житлова забудова с. Корчик

с. Хутір

З півночі поле,

З південного сходу – кладовище,

З заходу – поле,

З півдня – житлова забудова 500 м.