Гуманітарно-освітній проєкт «Гуманітарна незалежність» для батьків дітей з епілепсією та іншими інвалідностями

Дата: 23.11.2023 14:38

В рамках підписаного між Хмельницькою обласною радою та громадською організацією «EПI-ПPOCBITA» Меморандуму про співпрацю та партнерство триває реалізація гуманітарно-освітнього проєкту «Гуманітарна незалежність» для батьків дітей з епілепсією та іншими інвалідностями.

Реалізація проекту включає:

- надання гуманітарної допомоги у вигляді памперсів. специфічних засобів гігієни (трубки, штучні носи. тощо). пелюшок. кремів та іншого на термін 2-х місяців;

- надання груп психологічної підтримки протягом 2-х місяців;

- надання юридичної підтримки протягом 2-х місяців;

- надання особистого асистента, який допоможе заповнити заяви та заявки для отримання  гарантованого  державного  забезпечення  ліками  та  гуманітарною допомогою.

В рамках курсу проводиться відбір 50 сімей. В подальшому передбачено повторюваність проєкту кожні 3 місяці для нових учасників. Станом на 21 листопада 2023 року 20 сімей з Хмельницької області вже підтвердили свою участь в цьому проекті.

Просимо заявки подавати за посиланням: