До відома жителів, орендарів водних об’єктів, керівників агроформувань ycix форм власності

Дата: 12.09.2023 12:31

У Хмельницькій області орієнтовно з 15.09.2023 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотоподібних собак) проти сказу. При цьому будуть застосовуватись спеціальні приманки із антирабічною вакциною для диких м’ясоїдних, яка безпечна для людей та інших тварин.

Розповсюдження вакцини проводитиметься шляхом ручного розкладання принад з вакциною за межами населених пунктів на узліссях, узбіччях доріг, біля річок, сільськогосподарських угідь.

Шепетівська районна військова адміністрація

Приманка має вигляд брикетів розміром 3x5 зі специфічним запахом. Всередині приманки знаходиться капсула (маленький поліетиленовий пакетик) із вакциною проти сказу. Під час поїдання тварина прокушує капсулу й таким чином отримує щеплення. Така антирабічна вакцина безпечна для людей та тварин.ї

Приманки не брати руками, не руйнувати та не переносити в інші місця!