Захворюваність COVID-19 на Шепетівщині

Дата: 24.05.2023 11:04

Протягом минулого  тижня на Шепетівщині  (з 15 по 21 травня)  виявлено 15 випадків захворювання  на COVID-19, в тому числі одна дитина. 4 особи потребували госпіталізації  Одужали протягом тижня  17 чоловік. На щастя, летальні випадки не реєструвалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 12 осіб (всі жителі міста Шепетівка), із них одна дитина. Госпіталізовані 3 пацієнти.

У Судилківській  громаді за минулий тиждень виявлено 2 випадки COVID-19 –    жителі Судилкова. Лікуються амбулаторно.

У Грицівській  громаді за минулий тиждень виявлено 1 випадок COVID-19 –    житель Грицева, госпіталізований.

У Ленковецькій, Михайлюцькій громадах протягом минулого тижня випадки коронавірусної хвороби не реєструвалися.

Закликаємо кожного дбати про зміцнення захисних сил свого організму. Тому тим, хто ще не вакцинувався проти COVID-19, радимо зробити щеплення не відкладаючи. Бо вакцинація = захист!