Епідситуація щодо COVID-19 на Шепетівщині

Дата: 01.05.2023 15:06

Протягом минулого  тижня на Шепетівщині  (з 24 по 30 квітня)  виявлено 24 випадки захворювання  на COVID-19, з них три  дитини. З загальної кількості захворівших   6 потребували госпіталізації.  Одужали протягом тижня  53 особи.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 22 особи (всі жителі міста Шепетівка), в тому числі 2 дитини. 5 пацієнтів госпіталізовані.

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 1 випадок COVID-19 –    житель Городища, госпіталізований.

У Михайлюцькій  громаді  за минулий тиждень  виявлено 1 випадок COVID-19 –  житель с. Михайлючка, дитина, лікується амбулаторно.

У Ленковецькій  та Грицівській громадах протягом минулого тижня випадки коронавірусної хвороби не реєструвалися.

Нагадуємо: важкому перебігу COVID-19, що може призвести до госпіталізації та навіть летальних наслідків, здатна запобігти вакцинація проти хвороби. Бо вакцинація = захист! Якщо самопочуття погіршилося - одразу звертайтеся за допомогою до сімейного лікаря.