COVID-19 на Шепетівщині – захворюваність продовжує зростати

Дата: 29.03.2023 10:18

Протягом минулого  тижня (3 20 по 26 березня)  виявлено 84 випадки захворювання  на COVID-19 (на 35% більше, ніж попереднього тижня), з них шість  дітей. З загальної кількості захворівших   14 потребували госпіталізації.  Одужали протягом тижня  77 осіб. Летальні випадки не реєструвалися

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 66 осіб (всі жителі міста Шепетівка), в тому числі 3 дитини. 10 пацієнтів госпіталізовані.

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 9 випадків COVID-19 –    5 жителів села Судилків,  по одному Климентовичі, Серединці, Лозичне та Поляна. Із них три дитини. Госпіталізовано одну особу.

У Михайлюцькій громаді протягом минулого тижня зареєстровано  4 випадки COVID-19 –   всі жителі села Михайлючка.

У Грицівській громаді протягом минулого тижня зареєстровано  1 випадок COVID-19  –   житель Онишковець.

У Ленковецькій  громаді  за минулий тиждень  виявлено 4 випадки COVID-19 – по одному жителю Великої Рішнівки, Коськова, Чотирбок та Старих Бейзимів, Трьох із них госпіталізовані.

Вкотре нагадуємо про необхідність дотримання протиепідемічних заходів: соціальної дистанції та маскового режиму у місцях масового перебування людей і громадському транспорті, регулярне миття та дезинфекцію рук. Якщо ж з`явилися перші прояви хвороби – невідкладно звертайтеся до лікаря і в жодному разі не займайтеся самолікуванням. Найкраще захистить від важкого перебігу COVID-19 та ускладнень вакцинація. Вакцинація = захист!