Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 з 13 по 19 лютого

Дата: 21.02.2023 16:47

На Шепетівщині протягом  тижня  виявлено 18 випадків захворювання  на COVID-19. Із них 6 потребували госпіталізації.  Одужали протягом тижня  24 особи. Летальні випадки не реєструвалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 13 осіб (12 жителів міста Шепетівка та 1 мешканець Жилинців). 6 пацієнтів госпіталізовані.

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 3 випадки COVID-19 –    усі жителі села Судилків, лікуються амбулаторно.

У Грицівській громаді протягом минулого тижня зареєстровано  2 випадки COVID-19 –  1 жителька смт Гриців та 1 с. М.Шкарівка, перебувають на амбулаторному лікуванні.

У Ленковецькій  та Михайлюцькій громадах за минулий тиждень  випадки COVID-19 не реєструвалися.

Лікарі підкреслюють: тепла, як для лютого, погода може бути оманливою та призвести до підвищення рівня захворюваності на сезонні недуги та COVID-19. Тому не варто забувати про профілактику й дотримання протиепідемічних заходів: одягайте маски у людних місцях та громадському транспорті, зберігайте соціальну дистанцію, регулярно мийте й обробляйте руки. Якщо відчуваєте симптоми хвороби - не займайтеся самолікуванням, а одразу звертайтеся до лікаря.