Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19

Дата: 03.01.2023 14:31

На Шепетівщині протягом останнього тижня минулого року  спостерігалося збільшення випадків захворюваності на COVID-19   виявлено 16 випадків (в 2,67 рази більше хворих в порівнянні з попереднім тижнем). Госпіталізовано 4 особи. На щастя, летальні випадки не реєструвалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 8 осіб (всі жителі міста Шепетівка), в тому числі одна дитина, трьох чоловік потребували госпіталізації,  а одужали — 7 осіб.

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 2 випадки COVID-19 – обох жителі села Судилків.

У Ленковецькій громаді протягом тижня виявлено 1 випадок COVID-19 – мешканець Мокіївців, госпіталізований.

У Михайлюцькій  громаді зареєстровано 5 нових випадків COVID-19 – 4 жителі Михайлючки та 1 мешканець с. Ч.Цвіт..

У Грицівській громаді протягом тижня нові випадки захворювання не реєструвалися.

Протягом 2022 року зареєстровано 4187 випадків захворювання, в тому числі 355 дітей. Госпіталізації потребувало 736 чоловік. Серед захворівших 3154 жителі міста та 1033 мешканці сільської місцевості. На жаль, від ускладнень коронавірусної хвороби реєструвалися і летальні випадки – 29 чоловік не змогли перебороти корона вірусну недугу (19 містян та 10 жителів району).

Всього з початку пандемії, починаючи з березня 2020 року, зареєстровано 11364 випадки захворювання, в тому числі 8495 жителів міста та 2869 жителів сільської місцевості. Всього захворіло 793 дитини. Зареєстровано 257 летальних випадків – 187 містян та 70 жителів району.

Нагадуємо Вам, незважаючи на непросту ситуацію в державі, про необхідність дотримання протиепідемічних заходів, а в разі появи симптомів хвороби невідкладно звертайтеся за консультацією до сімейного лікаря або найближчої амбулаторії.