Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 за період з 12 по 18 грудня

Дата: 22.12.2022 15:16

На фоні підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ у Хмельницькій області фіксуємо деяке зниження числа нових випадків COVID-19. Зокрема, за тиждень з 9 до 15 грудня зареєстровано 255 хворих на COVID-19, що на 7 випадків менше, ніж тижнем раніше. До закладів охорони здоров`я госпіталізували 137 осіб, що на 43 більше. Це може свідчити про зростання кількості більш складних випадків перебігу хвороби. На жаль, внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19, померли 2 людей. Як і минулого тижня, одужали 268 осіб.

На Шепетівщині протягом тижня виявлено 10 випадків захворювання. Госпіталізовано 4 особи. На щастя, летальні випадки не реєструвалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 6 осіб (всі жителі міста Шепетівка), трьох чоловік потребували госпіталізації, а одужали 8 осіб.

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 2 випадки COVID-19 – жителі с. Лозичне та Городище.  Одужали — 2 громадян.

У Грицівській  громаді за минулий тиждень виявлено 2 випадки COVID-19 – жителі с. Корпилівка та смт. Гриців, одна особа госпіталізована

У Ленковецькій та Михайлюцькій  громадах за минулий тиждень нових випадків COVID-19 не реєструвалося.

Станом на сьогодні, на лікуванні перебуває 15 осіб (6 чоловік госпіталізовані та 7 лікується амбулаторно)

Щоб запобігти поширенню ГРВІ, грипу та COVID-19 закликаємо дотримуватися соціальної дистанції, ретельно мити руки, використовувати дезинфекційні засоби та засоби індивідуального захисту – маски і респіратори. Якщо ж відчуваєте симптоми нездужання - у жодному разі не займайтеся самолікуванням та звертайтеся за допомогою до сімейного лікаря чи найближчої амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.