Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 за період з 16 по 22 грудня

Дата: 26.12.2022 17:12

З 16 до 22 грудня у Хмельницькій області зареєстровано 128 хворих на COVID-19, що вдвічі менше, ніж тижнем раніше. До закладів охорони здоров`я госпіталізували 118 громадян (на 19 менше). Ускладнення, спричинені COVID-19, призвели до 2 летальних випадків. Одужали 299 осіб, що на 31 більше, ніж попереднього тижня.

На Шепетівщині протягом тижня виявлено 6 випадків захворювання. Госпіталізовано 2 особи. На щастя, летальні випадки не реєструвалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 5 осіб (всі жителі міста Шепетівка), двох чоловік потребували госпіталізації, а одужали 7 осіб.

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 1 випадок COVID-19 – житель с. Городище.  Одужали — 2 громадян.

У Ленковецькій, Грицівській та Михайлюцькій  громадах за минулий тиждень нових випадків COVID-19 не реєструвалося.

Станом на сьогодні, на лікуванні перебуває 10 осіб (2 чоловік госпіталізовані та 8 лікується амбулаторно).

Нагадуємо про необхідність дотримання протиепідемічних заходів, а в разі появи симптомів хвороби невідкладно звертайтеся за консультацією до сімейного лікаря або найближчої амбулаторії.