Увага! Оголошення!

Дата: 23.12.2022 15:21

З 1 січня 2023 року всім отримувачам державних допомог  необхідно звернутися до відділу соціального захисту населення Михайлюцької сільської ради,або старостинського округу   із заявою про продовження дії державних допомог. Одержувач допомоги повинен особисто подати заяву та пакет документів.

Йдеться про такі види  допомог та пільг:

• державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям,
  • допомога на дітей одиноким матерям,
  • допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування,
  • тимчасова державна допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме,
  • тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату,
  • державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію,
  • пільг, які було призначено раніше з урахуванням доходу сім’ї (багатодітні),
  • субсидій на придбання скрапленого газу ,твердого та рідкого пічного побутового палива .

Ці зміни також можуть стосуватися видачі довідки для безоплатного харчування дітей з малозабезпечених сімей в закладах освіти. Попередньо видані довідки чинні до 31 грудня 2022 року.

Без подання таких заяв продовжуватимуть  виплати лише тим особам, які проживають на території України, що знаходиться в районі бойових дій або в тимчасовій окупації.